Правила реєстрації доменних імен в домені ORG.UA

1. Загальні положення

1.1. Домен ORG.UA призначений для заздалегідь не визначеної спільноти користувачів (організацій та фізичних осіб).
1.2. Подаючи заявку на делегування доменного імені реєстрант тим самим стверджує, що він реєструє доменне ім'я для добросовісного використання і, наскільки йому відомо, він не порушує реєстрацією та використанням цього імені законних прав та інтересів інших фізичних чи юридичних осіб. Недобросовісне використання включає реєстрацію з метою перепродажу права використання (так званий кібер-сквотинг).
1.3. Подаючи заявку на делегування доменного імені в домені загального користування ORG.UA реєстрант тим самим підтверджує, що прочитав, зрозумів та погодився виконувати ці правила реєстрації.
1.4. Подача заявки на делегування доменного імені не зобов'язує адміністратора домену ORG.UA безумовно її задовільнити. Делегування доменного імені може бути відмінене в разі виявлення порушень реєстрантом вимог, вказаних в розділі 4 цих правил.

2. Порядок делегування піддоменів

2.1. Делегування піддоменів домену ORG.UA здійснюється на підставі заяви, яка має бути заповнена у відповідності до технічних вимог опублікованих за адресою www.org.ua/help.html. Заповнені заяви слід надсилати електронною поштою на адресу для подання заяв, наведену в розділі 6.
Якщо назва піддомену є абревіатурою, форма має містити її розшифровку. При реєстрації доменів, назви яких не є похідними від назв організацій, в заявці потрібно вказувати призначення домену.
2.2. Адміністратор домену ORG.UA не займається владнанням конфліктів між реєстрантами доменів та особами, які мають претензій щодо реєстрації чи використання певних доменних імен.
2.3. Адміністратор домену ORG.UA не несе відповідальності за можливі порушення авторських прав, торгових марок тощо, що можуть виникнути в разі використання тієї чи іншої назви домену.

3. Відмова у делегуванні

Подані заяви безумовно відхиляються в таких випадках:
3.1. Коли вказаний в заяві домен вже делеговано.
3.2. Коли в назві домену використано ненормативну лексику, або вирази, що порушують чинне законодавство України.
3.3 Не делегуються такі домени:

    ns.org.ua    (ns1.org.ua, ns2.org.ua,...)
    ftp.org.ua   (ftp1.org.ua, ftp2.org.ua,...)
    www.org.ua   (www1.org.ua, www2.org.ua,...)
	nic.org.ua	(nic1.org.ua, nic2.org.ua,...)
	whois.org.ua  (whois1.org.ua, whois2.org.ua,...)
	mail.org.ua	(mail1.org.ua, mail2.org.ua,...)
Адміністратор домену може розширити цей список. Розширений список вступає в дію після опублікування змінених правил.

4. Відміна делегування

Адміністратор ORG.UA може відмінити делегування у наступних випадках:
4.1. В разі неодноразових порушень технічних правил ведення делегованого домену.
4.2. Якщо домени зареєстровані для використання в технологіях штучного підвищення рейтингу сайтів в результатах пошукових систем (так звані дорвеї та інші технології), для створення сайтів з автоматично генерованим або псевдо-контентом (сплоги, MFA (Made For Adsense) та подібні технології).
4.3. Якщо в записі про особу, який вказано як адміністративний контакт домену реєстрантом вказана завідомо неправдива контактна інформація.
4.4. Якщо домен, в порушення пункту 1.2 цих Правил, зареєстровано з метою перепродажу права використання.
4.5. Якщо домен використовується для здійснення діяльності, забороненої українським законодавством: розповсюдження порнографії, закликів до порушення територіальної цілісності України, розпалювання расової, національної, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини, а також з метою вчинення інших кримінально караних діянь.

5. Правила розв'язання доменних спорів

5.1. Адміністрація ORG.UA не займається розв'язанням доменних спорів.
5.2. Спори, що виникли у зв'язку з реєстрацією доменних імен в домені ORG.UA, розв'язуються в порядку, встановленому чинним законодавством України.

6. Офіційні адреси, дійсні на момент публікації Правил

Адресa для подання заяв:
register підкреслення query ет org крапка ua
Адреса для запитань щодо реєстрації доменів:
hostmaster-human@org.ua або help@org.ua
Адміністративний координатор домену ORG.UA:
	Віктор Форсюк,
	VF1-UANIC
Технічний координатор домену ORG.UA:
    Світлана Ткаченко,
	ST101-UANIC